Przewozy

z jakiego powodu trzeba pamiętać o odpowiednich praktykach produkcyjnych? Na czym one mogą polegać?

 • Posted on: 14 September 2015
 • By: addmean
hala magazynowa
Author: arileu
Source: http://www.flickr.com
Dobra Praktyka Produkcyjna, czyli GMP to zestaw określonych procedur związanych z produkcją, które kierunkują swoje nastawienie na higienę produkowania i zapobieganie wytwarzaniu artykułów, które ie mogą spełniać szans jakościowych.

Szybki poradnik dla właścicieli firm planujących zakup samochodu ciężarowego

 • Posted on: 6 July 2015
 • By: addmean
ciężarówki
Author: AngieD.
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc własny biznes często musimy zainwestować we własny samochód ciężarowy, który potrzebny jest by należycie zaspokajać potrzeby klientów. Jest to konieczne do dalszego rozwoju. Na co trzeba jednak zwrócić naszą baczną uwagę? Jak nabyć ciężarówkę oraz jakie kupić ubezpieczenie?

Transport i spedycja

 • Posted on: 5 May 2015
 • By: addmean
amjlogistics
Source: www.amjlogistics.pl
Transport międzynarodowy drogą lądową jest wciąż chętnie wykorzystywany mimo zwiększających się kosztów paliwa, w szczególności benzyny i ropy. Nadal transport międzynarodowy jest głównym źródłem transportu w Europie. Dlatego firm spedycyjnych wciąż przybywa i wzajemnie próbują przebić się z atrakcyjną ofertą.

W razie awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasze auto do wybranego warsztatu mechanicznego

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
transport ciężarowy
Author: Blondin Rikard
Source: http://www.flickr.com
Dziś po polskich przecznicach każdego kolejnego dnia przemieszcza się tysiące samochodów i jest to normalne, gdyż samochód to duże dobro, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie w dzisiejszych czasach życia. W związku z tym, że ruch na ulicach jest tak natężony, całkiem logiczne jest to, iż nie brakuje tu większych kolizji, jak i małych stłuczek, po jakich samochód nie jest zdolny do dalszej jazdy. W takim przypadku zazwyczaj rozsądzamy się na telefon do bliskiej nam osoby bądź pomoc drogową, która zaholuje nasz pojazd do wybranego zakładu mechanicznego w celu reperacji lub też naszą posesję.

Działalność firm transportowych w Poznaniu – jakie usługi cieszą się obecnie znaczącym zainteresowaniem?

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
transport i spedycja
Author: NotrucksNolife
Source: http://www.flickr.com
Branża transportowa rozwija się obecnie faktycznie bardzo szybko. Dlaczego? Przeważnie przez wzgląd na fakt, że zapotrzebowanie na rynku błyskawicznie rośnie. Ludzie stali się dużo bardziej ruchliwi, a mobilność jest potrzebna nie tylko w kwestiach zawodowych, ale również osobistych. Coraz częściej bowiem ludzie wiążą się z osobami mieszkającymi w innych częściach kraju bądź świata, ponieważ rzeczywiście popularne jest nawiązywanie znajomości przez internet.

Jakie propozycje przygotował dla swoich klientów lot?

 • Posted on: 15 November 2014
 • By: addmean
Lotnisko
Author: Benson Kua
Source: http://www.flickr.com
Moda na tanie loty przyszła do kraju z zachodu. Propozycje różnych linii lotniczych spotykają się z ogromną aprobatą w Polsce, ponieważ dzięki tanim lotom można zwiedzić cały świat. Jest mnóstwo for w internecie oraz fanpage’ów na portalu facebook, gdzie użytkownicy z prawdziwą pasją dzielą się wrażeniami, opiniami oraz informacjami na ten temat. Łączenie przelotów z różnych miejsc sprawia, że za niedużo pieniędzy można przemieszczać się miedzy krajami. Emocji z tym się wiążących nie kupimy.

Typy maszyn używanych obecnie w transporcie.

 • Posted on: 14 November 2014
 • By: addmean
Przenośniki tasmowe
Source: sxc.hu
W dniu dzisiejszym przedsiębiorstwa wytwórcze są zaliczane do w największym stopniu zaawansowanych dziedzin naszego przemysłu. W każdych większych miastach możemy odnaleźć liczne firmy, które zajmują się na szeroką skalę wytwarzaniem różnorodnych towarów. W tym miejscu powinno się podobnie nadmienić, że często właśnie takie zakłady stanowią idealne źródło naszego zatrudnienia. Niemniej jednak, wielu z nas uważa, że firmy produkcyjne są wyjątkowo prymitywne oraz przestarzałe w swojej technologii.

Pages