Dla firm

Otwierasz firmę? Przyda ci się pomoc księgowej

 • Posted on: 15 June 2016
 • By: addmean
rachunkowość
Każda, nawet najdrobniejsza działalność gospodarska, potrzebuje od zarządcy firmy konkretnych cech. Należy mieć na względzie odpowiednie zarządzanie, pozyskiwanie klientów, a przede wszystkim na starcie należy obrać dziedzinę, która przyniesie nam więcej dochodów niż strat. Lecz rzeczą, o której nie każdy debiutujący biznesmen pamięta, są także sprawy formalne. Umowy z pracownikami, księgowanie zysków i rozchodów, rozliczenie podatków. To jedynie ułamek z funkcji, które potrzebują od nas właściwego wyszkolenia w dziedzinie rachunkowości. Jeśli nie znasz się na zagadnieniu, odszukaj kobietę oferującą usługi księgowe.

Centrum do konferencji w stolicy, sale konferencyjne w Krakowie - przeczytaj w tym artykule

 • Posted on: 18 April 2016
 • By: addmean
spotkanie biznesowe
Author: Leander Wattig
Source: http://www.flickr.com
Gdy musimy zorganizować konferencję, powinniśmy znaleźć pasujące miejsce, gdzie dana konferencja może zostać zorganizowana. Jeżeli dane spotkanie ma się odbyć w jakimś małym miasteczku możemy mieć kłopot z odnalezieniem jakiejś sali konferencyjnej. Wtedy najważniejsza jest kreatywność organizatorów. Jednak, jeżeli mamy zorganizować konferencję w Warszawie, to nie ma najmniejszego kłopotu.

A może sklep internetowy?

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Bezpieczne zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Jeszcze kilkanaście lat temu, nikt by nie pomyślał nawet jak bardzo rozwinie się handel w internecie. Aktualnie sprzedaje się wszystko co tylko można sobie wymyślić. Mało ważne czy to rzeczy małe czy wielkie, dla sprzedawców nie ma to najmniejszego znaczenia, po prostu liczy się klient. A konsument jak wiadomo – nasz pan. Dziś coraz trudniej wpaść na dobry czyli oryginalny pomysł i zacząć sprzedawać coś z zyskiem. Jeżeli nie trafi się w dziurę na rynku, to trzeba będzie stoczyć wojnę z najsilniejszymi, aby sprzedać swój towar. A handlować może każdy.

Czy powinno się postawić obecnie na reklamę na telebimie

 • Posted on: 5 February 2016
 • By: addmean
Gdynia
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że funkcjonalna reklama jest odpowiednim środkiem do powiększenia profitów każdej firmy działającej dzisiaj na rynku. Warunki wolnorynkowe narzucają bowiem bezwzględną konkurencję między jednostkami, aby uzyskiwać nowych klientów. Powinno się w tym miejscu uświadomić sobie, że firmy na przełomie minionych lat niezmiernie mocno wyspecjalizowały się w aplikowaniu różnych narzędzi marketingu, tak by były one dopasowane do własnych potrzeb.

Konsulting fundamentem dla przełomowych recept w instytucji

 • Posted on: 17 November 2015
 • By: addmean
oprogramowanie
Author: Dell Inc.
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli przedsiębiorstwo ma we własnym długoterminowym planie wizję przetrwania na rynku, musi brać pod uwagę to, że konieczne jest wprowadzanie ulepszeń. Jest to fundamentalny wymóg zachowania i wzmocnienia pozycji firmy na dzisiejszym rynku. Systematyczna innowacja polega przede wszystkim na omijaniu zagrożeń na rynku, na celowym i zorganizowanym wprowadzaniu zmian, które mają możliwość poprawić pozycję.

Jak zaliczyć egzamin aktuarialny i zacząć pracę w tym zawodzie?

 • Posted on: 21 September 2015
 • By: addmean
aktuariusze pozują do zdjęcia
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Praca w fachu aktuariusza oznacza ważność, bowiem przygotowanie do owego zajęcia wymaga zdania wielu testów i ogromnej wiedzy. W Polsce jest to zawód mało znany, a zawodowcy z owej sfery pracują w towarzystwach ubezpieczeniowych i firmach konsultingowych. Żeby zdać właściwe sprawdziany, należy mieć dyplom wyższej uczelni i niekaralnością w zakresie przewinień przeciwko wiarygodności dokumentów i obrotowi gospodarczemu. Przyszły aktuariusz powinien także przebyć dwuletni staż.

Druk wizytówek dla wymagających w przystępnych cenach

 • Posted on: 4 August 2015
 • By: addmean
wręczenie wizytówki
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
Przypuszczalnie nikt nie ma wątpliwości, że reklama jest dźwignią handlu. Niejednokrotnie wykazywano, że ludzie są w stanie kupić wiele. Niejednokrotnie są to zupełnie zbyteczne rzeczy, jednak ładne opakowanie, które idzie w parze z względnie korzystną ceną sprawia, iż w wielu z nas budzi się potrzeba zdobycia konkretnego przedmiotu, bez względu na to czym on jest i czy okaże się nam przydatny.

Pages