domena

Pragniesz rozwinąć własny interes? Zajmij się organizacją imprez

  • Posted on: 17 June 2016
  • By: addmean
event
Author: TechCrunch
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś personą biegłą w branży rozrywkowej, bowiem dużo lat w niej spędziłeś i nic co z nią jest połączone nie jest ci obce, może powinieneś pogłowić się nad założeniem swojej firmy? Jeśli organizacja eventu to jest to, na czym znasz się doskonale, tego rodzaju działalność usługowa jest łatwiejsza niż może ci się wydawać. Poza tym, z roku na rok rośnie liczba chętnych na korzystanie z tego rodzaju usług, gdyż kraj się bogaci i pewne funkcje ludzie preferują zlecać profesjonalistom. Lecz jak się za to zabrać i od czego zacząć?

A może sklep internetowy?

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
Bezpieczne zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Jeszcze kilkanaście lat temu, nikt by nie pomyślał nawet jak bardzo rozwinie się handel w internecie. Aktualnie sprzedaje się wszystko co tylko można sobie wymyślić. Mało ważne czy to rzeczy małe czy wielkie, dla sprzedawców nie ma to najmniejszego znaczenia, po prostu liczy się klient. A konsument jak wiadomo – nasz pan. Dziś coraz trudniej wpaść na dobry czyli oryginalny pomysł i zacząć sprzedawać coś z zyskiem. Jeżeli nie trafi się w dziurę na rynku, to trzeba będzie stoczyć wojnę z najsilniejszymi, aby sprzedać swój towar. A handlować może każdy.

Domena – wizytówka XXI wieku

  • Posted on: 16 October 2014
  • By: addmean
E-handel
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Internet to naturalne środowisko ogromnej ilości mniejszych albo większych biznesów, te jednak muszą umieć należycie się zaprezentować konsumentom. Pomóc może im w takim choćby coś tego typu jak domeny. Wybranie doskonałych domen nie jest nigdy łatwy, biorąc pod uwagę ważność oraz określony prestiż powiązany z podejmowaniem tych, a nie innych postanowień. Biznes bez strony sieciowej szanse na utrzymanie przychylności klientów ma nieduże. To oznacza, że atrakcyjne domeny są bardzo pożądane przez firmowych specjalistów od marketingu. A dobrze nie jest, ponieważ sporo internautów chce zarobić na sprzedawaniu dobrych domen.